24/7 eTV BreakingNewsShow : Pritisnite gumb za glasnoću (dolje lijevo na video zaslonu)
Airlines Zračna luka Zrakoplovstvo Najnovije međunarodne vijesti Najnovije vijesti o putovanjima Poslovno putovanje Najnovije vijesti Kanade Vijesti ljudi Turizam Razgovor o turizmu Transport Putničke tajne Vijesti o putničkim žicama Razne vijesti

Chorus Aviation Inc. najavljuje izbor direktora

Chorus Aviation Inc. najavljuje izbor direktora
Chorus Aviation Inc. najavljuje izbor direktora
Napisao Harry Johnson

Chorus sa zadovoljstvom pozdravlja gospođu Gail Hamilton, gospodina Alana Jenkinsa i gospodina Paula Rivetta u svoj odbor direktora.

Ispiši Prijateljski, PDF i E-mail
  • Chorusov proksi okružnik predviđao je 10 kandidata za Upravni odbor.
  • Ukupan broj dionica koje su predstavljali dioničari koji su bili prisutni osobno i putem opunomoćenika na skupštini iznosio je 60,142,910 milijuna.
  • Vlasnici potrebnog broja dionica glasali su za sve stavke poslovanja.

Chorus Aviation Inc. objavljuje rezultate glasanja o izboru direktora na svom virtualnom godišnjem sastanku dioničara održanom 21. lipnja 2021. godine.

Ukupan broj dionica koje su predstavljali dioničari koji su bili prisutni osobno i putem opunomoćenika na skupštini iznosio je 60,142,910 milijuna i predstavljao je 33.85% izdanih i neizmirenih dionica Chorusa s pravom glasa. Vlasnici potrebnog broja dionica glasali su za sve stavke poslovanja. Chorusov proksi okružnik predviđao je 10 kandidata za Upravni odbor. Detaljni rezultati glasovanja za izbor direktora navedeni su u nastavku.

kandidatGlasovi za% ZaZadržani glasovi% Zadržano
Karen Cramm59,072,20498.22%1,070,7061.78%
Richard D. Falconer56,251,20093.53%3,891,7106.47%
Gail Hamilton56,416,52193.80%3,726,3896.20%
R Stephen Hannahs59,563,03999.04%579,8710.96%
Sydney John Isaacs59,035,22398.16%1,107,6871.84%
Alan Jenkins56,341,26093.68%3,801,6506.32%
Amos Kazzaz56,232,12493.50%3,910,7866.50%
Marie-Lucie Morin55,709,66592.63%4,430,2457.37%
Joseph D. Randell56,224,88393.49%3,918,0276.51%
Paul Rivett59,641,81099.17%501,1000.83%

Chorus sa zadovoljstvom pozdravlja gospođu Gail Hamilton, gospodina Alana Jenkinsa i gospodina Paula Rivetta u svoj odbor direktora. Gospođa Hamilton bila je partner i KPMG-u i Ernst & Youngu pružajući usluge revizije i poslovnog savjetovanja raznim organizacijama, uključujući nekoliko u zrakoplovnoj industriji. Gospodin Jenkins ima više od 20 godina višeg izvršnog i upravnog iskustva u leasingu zrakoplova, specijalnim financijama, zrakoplovstvu, prijevozu i financijskim uslugama. Uz suosnivanje NordStar Capital-a (nedavnog investitora u Chorus-u), gospodin Rivett je prethodno bio i predsjednik Fairfax Financial Holdings Limited-a, gdje je 2016. bio odgovoran za 200-milijunsko ulaganje tvrtke u Chorus koja je poslužila kao početni kapital za naš regionalni posao zakupa zrakoplova.

Chorus je globalni pružatelj integriranih regionalnih zrakoplovnih rješenja. Sa sjedištem u Halifaxu, Nova Škotska, Chorus čine Chorus Aviation Capital, globalni zakupodavac regionalnih zrakoplova, te Jazz Aviation i Voyageur Aviation. 

Ispiši Prijateljski, PDF i E-mail

O autoru

Harry Johnson

Harry Johnson bio je urednik dodjele za eTurboNews skoro 20 godina. Živi u Honoluluu na Havajima i podrijetlom je iz Europe. Uživa u pisanju i izvještavanju vijesti.