24/7 eTV BreakingNewsShow :
BEZ ZVUKA? Pritisnite simbol crvenog zvuka u donjem lijevom kutu video zaslona
Airlines Zračna luka Zrakoplovstvo Najnovije međunarodne vijesti Najnovije vijesti o putovanjima Poslovno putovanje Najnovije vijesti Kanade Vijesti ljudi Turizam Razgovor o turizmu Transport Putničke tajne Vijesti o putničkim žicama Razne vijesti

Air Canada najavljuje izbor direktora

Air Canada najavljuje izbor direktora
Air Canada najavljuje izbor direktora
Napisao Harry Johnson

Svi nominirani već su obnašali dužnost direktora Air Canada, a svaki je direktor izabran većinom glasova dioničara prisutnih na mreži ili zastupnika na sastanku.

Ispiši Prijateljski, PDF i E-mail
  • Godišnji sastanak dioničara Air Canada održan je u utorak, 29. lipnja 2021. godine.
  • Svi nominirani navedeni u njegovoj okružnici za proxy za upravljanje izabrani su za direktore Air Canada.
  • Konačni rezultati glasovanja o svim pitanjima o kojima se glasalo na sastanku bit će podneseni na SEDAR.

Air Canada objavio je danas da su svi nominirani koji su navedeni u okružnici poslovodstva od 6. svibnja 2021. izabrani za direktore Air Canada na njenom godišnjem sastanku dioničara održanom u utorak, 29. lipnja 2021.

Svi nominirani već su obnašali dužnost direktora Air Canada a svaki je direktor izabran većinom glasova dioničara koji su prisutni na mreži ili ih na sjednici predstavljaju punomoćnici. Rezultati glasovanja detaljno su opisani u nastavku.

kandidatGlasovi za% ZaZadržani glasovi% Zadržano
Amee Chande139,562,87095.45%6,656,3054.55%
Christie JB Clark139,159,06095.17%7,060,1154.83%
Gary A. Doer138,644,84094.82%7,574,3355.18%
Rob Fyfe138,923,88195.01%7,295,2944.99%
Michael M. Green131,072,64989.64%15,146,52610.36%
Jean Marc Huot137,430,29693.99%8,788,8796.01%
Madeleine Paquin145,829,34799.73%389,8280.27%
Michael Rousseau145,771,42199.69%447,7540.31%
Vagn Sørensen131,891,67390.20%14,327,5029.80%
Kathleen Taylor138,914,12495.00%7,305,0515.00%
Annette Verschuren145,896,09399.78%323,0820.22%
Michael M. Wilson138,032,88694.40%8,186,2895.60%

Konačni rezultati glasovanja o svim pitanjima o kojima se glasalo na sastanku bit će podneseni na SEDAR.

Ispiši Prijateljski, PDF i E-mail

O autoru

Harry Johnson

Harry Johnson bio je urednik dodjele za eTurboNews gotovo 20 godina.
Harry živi u Honoluluu na Havajima i izvorno je iz Europe.
Voli pisati i za to je radio kao urednik zadataka eTurboNews.