Kuhari iz hotela Corinthia Palace na Malti osvojili su 13 medalja na vrhunskom britanskom industrijskom događaju

korintija1-3

Hotelympia, najprestižniji događaj ugostiteljstva i usluživanja hrane u UK-u koji se održao ovaj tjedan, dodijelio je gomilu medalja kuhinjskoj brigadi iz hotela Corinthia Palace na Malti.

Četverodnevni događaj uključuje natjecanje za dodjelu vrhunskih kulinarskih vještina, a kuhari hotela Corinthia Palace osvojili su ukupno 13 medalja, uključujući dvije zlatne, tri srebrne i osam brončanih medalja.

Pod vodstvom izvršnog kuhara Stefana Hogana, razni članovi brigade osvojili su medalje u nizu kategorija:

• Otvorena janjetina (Manuel Schembri) – bronca

“Oduševljen sam zbog svog tima,” rekao je kuhar Hogan. "Oni su nevjerojatni rezultati." Zbroj od 13 medalja na ovogodišnjoj Hotelympiji poboljšan je u odnosu na osam medalja koje je hotel osigurao na prošlom događaju, 2016. Fantastični rezultati Hotelympije uslijedili su nakon uspjeha na domaćem terenu, kada je kuhinjska brigada osigurala osam nagrada na Malta Kulinarja prvenstvo u kuhanju i umjetnosti održano prošlog mjeseca. Kuhari su se natjecali u velikom broju kategorija i osvojili četiri srebrne i četiri brončane medalje.